SUPA24
Хол
Хол
Хол
134 175 €
(4 193 € / м²)
Разпродажба
1
1
32 м²
Δήμος Λάρνακας

спалня1
плосък32 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

شقق في مجمع مع شاطئ خاص في بافرا إسكيلي
شمال قبرص هي وجهة العطلات السماوية في البحر الأبيض المتوسط. مع 300 يوم مشمس، تقع بافرا في الجزء الشمالي الشرقي...

Друго
Възраст на офертата: 346дни
Актуализирано: 101дни

Местности

Δήμος Λάρνακας
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TEKCE Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина