SUPA24
Друго
Друго
Друго
483 000 €
(4 472 € / м²)
Разпродажба
3
2+
108 м²
Demonikou, Δήμος Λάρνακας

спалня3
плосък108 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

An exquisite project located in the city-centre that consists of 1,2 and 3-bedroom apartments designed with glamorous touches to offer an inviting spa...

Друго
Възраст на офертата: 343дни
Актуализирано: 343дни

Местности

Demonikou, Δήμος Λάρνακας
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Подобни реклами

Подобни в чужбина