SUPA24
Друго
Друго
Друго
246 984 €
(2 245 € / м²)
Разпродажба
4
2+
110 м²
Alsancak

спалня4
плосък110 м²
бани2+
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

The apartment for sale is located in Karavas, also known as Alsancak, a picturesque village approximately 11 kilometers west of Girne in Northern Cypr...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ИзгледОтворено жилищно пространствоДуш кабинаКухненски уредиСигурност

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Alsancak
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Подобни реклами

Подобни в чужбина