Списък с оферти
11
11
11
295 000 €
(5 086 € / м²)
Разпродажба
2
1
58 м²
Zagreb
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
58 м²
бани
Превод на английски
Prodaja stana – funkcionalan i svijetao stan na odličnoj lokaciji na Trešnjevci Sjever, Zagreb
Prodaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan povr...
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
1дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Zagreb
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.