SUPA24
Хол
Хол
Хол
249 000 €
(5 413 € / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Zagreb

спалня2
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja ugodan i svijetao stan površine 46 m² na traženoj lokaciji u naselju Srednjaci, smješten na 7. katu uredne i o...

Друго
Възраст на офертата: 11дни
Актуализирано: 11дни

Местности

Zagreb
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CASA BELLA NEKRETNINE

Ivica Prelec

Подобни реклами

Подобни в чужбина