SUPA24
Хол
Хол
Хол
149 000 €
(7 842 € / м²)
Разпродажба
1
1
19 м²
Zagreb

спалня1
плосък19 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Casa bella nekretnine iz ponude izdvaja funkcionalan i moderno uređen stan površine 19,53 m² u Zagrebu, naselje Utrina.
Stan se nalazi na 1. katu sta...

Друго
Възраст на офертата: 8дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Zagreb
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CASA BELLA NEKRETNINE

Ivica Prelec

Подобни реклами

Подобни в чужбина