SUPA24
Хол
Хол
Хол
282 100 €
(5 531 € / м²)
Разпродажба
2
1
51 м²
Grad Vodice

спалня2
плосък51 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Stan S3 nalazi se na prvom katu moderne novogradnje i predstavlja odličan izbor za odmor ili turistički najam. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupao...

Друго
Възраст на офертата: 16дни
Актуализирано: 16дни

Местности

Grad Vodice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Bonum nekretnine d.o.o.

Bonum nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина