SUPA24
Хол
Хол
Хол
470 553 €
(5 228 € / м²)
Разпродажба
3
2+
90 м²
Grad Vodice

спалня3
плосък90 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Dvosoban stan S1 nalazi se u prizemlju moderne novogradnje te pruža funkcionalan raspored i ugodan prostor za svakodnevni život ili odmor. Stan se sas...

Друго
Възраст на офертата: 17дни
Актуализирано: 17дни

Местности

Grad Vodice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Bonum nekretnine d.o.o.

Bonum nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина