Списък с оферти
8
8
8
200 000 €
(2 703 € / м²)
Разпродажба
4
1
74 м²
Grad Vodice
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
74 м²
бани
Превод на английски
ŠIBENIK, VODICE – Novogradnja, prizemni stan s terasom
U ponudi je moderan stan oznake S2, smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Отворено жилищно пространство
Отделна тоалетна
Под
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
108дни
Актуализирано:
105дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Vodice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.