SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 536 984 PLN
(17 269 PLN / м²)
Разпродажба
4
1
89 м²
Grad Vodice

спалня4
плосък89 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

VODICE - Na sprzedaż atrakcyjny apartament z trzema sypialniami i widokiem na morze w Vodicach, zaledwie 350 metrów od plaży! APARTAMENT S3 o łącznej ...

под:
2. етаж от 2
Възраст на офертата: 370дни
Актуализирано: 66дни

Местности

Grad Vodice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka

Подобни реклами

Подобни в чужбина