Списък с оферти
9
9
9
321 000 €
(4 338 € / м²)
Разпродажба
2
1
74 м²
Grad Umag
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
74 м²
бани
Превод на английски
Prodajem 2-soban stan, Umag.
Stan se nalazi na 1. katu kompleksa od ukupno 18 stanova.
Ukupna površina stana je 74,7m2, sastoji se od: hodnika, kuh...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Частен паркинг
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
Б - Много икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
106дни
Актуализирано:
106дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Umag
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.