Списък с оферти
8
8
8
480 578 €
(4 666 € / м²)
Разпродажба
3
2+
103 м²
Grad Umag
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
103 м²
бани
2+
Превод на английски
Predstavljamo vam jedan od najnovijih projekata izgradnje na lokaciji Umag.
Stan 6, površina 103,79 m2 nalazi se na 2. katu zgrade i sastoji se od ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Частен паркинг
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Изглед
Под
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
A - Изключително икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
109дни
Актуализирано:
109дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Umag
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.