SUPA24
Хол
Хол
Хол
264 350 €
(4 895 € / м²)
Разпродажба
2
1
54 м²
Grad Trogir

спалня2
плосък54 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Posredujemo u prodaji stana S18 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Grad Trogir
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина