SUPA24
Хол
Хол
Хол
238 000 €
(3 662 € / м²)
Разпродажба
3
1
65 м²
Grad Trogir

спалня3
плосък65 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade na iznimno dobroj lokaciji, u blizini svih turističkih sadržaja. ...

Друго
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Grad Trogir
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина