SUPA24
Хол
Хол
Хол
413 200 €
(4 591 € / м²)
Разпродажба
3
1
90 м²
Grad Trogir

спалня3
плосък90 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

DALMACIJA, TROGIR – Dvosoban stan, krovna terasa, pogled more

U DUX ponudi izdvajamo prodaju dvosobnog stana oznake na zadnjoj etaži s krovnom teras...

Друго
Възраст на офертата: 12дни
Актуализирано: 12дни

Местности

Grad Trogir
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Dux nekretnine d.o.o.

Tomislav Čović

Подобни реклами

Подобни в чужбина