SUPA24
Хол
Хол
Хол
223 130 €
(3 847 € / м²)
Разпродажба
3
1
58 м²
Grad Pula

спалня3
плосък58 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom

U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m² smješten u ...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Grad Pula
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Dux nekretnine d.o.o.

Aldin Begić

Подобни реклами

Подобни в чужбина