Списък с оферти
6
6
6
176 428 €
(3 921 € / м²)
Разпродажба
2
1
45 м²
Grad Pula
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
45 м²
бани
ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom
U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 38,77 m² smješten u pr...
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Pula
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.