Списък с оферти
161 748 €
(2 995 € / м²)
Разпродажба
3
1
54 м²
Grad Pula
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
54 м²
бани
Превод на английски
ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja
U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule.
Stani se nalazi ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
1дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Pula
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.