Списък с оферти
24
24
24
355 419 €
(2 755 € / м²)
Разпродажба
4
2+
129 м²
Grad Pula
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
129 м²
бани
2+
Превод на английски
ISTRA, VALDEBEK – Penthouse u novogradnji
U mirnom i atraktivnom pulskom naselju Valdebek, svega cca 3 km od mora i centra grada Pule, smjestila se ...
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
11дни
Актуализирано:
11дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Pula
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.