Списък с оферти
28
28
28
280 000 €
(2 435 € / м²)
Разпродажба
5
1
115 м²
Grad Pula
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
5
плосък
115 м²
бани
Превод на английски
ISTRA, PULA – Prostoran stan na top lokaciji!
Izuzetna investicija
Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u samom centru Pule, svega 200 metara od ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
19дни
Актуализирано:
19дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Pula
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.