SUPA24
Хол
Хол
Хол
520 000 €
(3 399 € / м²)
Разпродажба
5
2+
153 м²
Valkarin, Grad Poreč

спалня5
плосък153 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Na prodaju je luksuzni penthouse površine 153.35m2, smješten u novogradnji koja će biti završena 2025. godine.
Ovaj izniman stan nudi četiri spavaće ...

Друго
Възраст на офертата: 467дни
Актуализирано: 56дни

Местности

Valkarin, Grad Poreč
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Four nekretnine d.o.o.

Four nekretnine Istra

Подобни реклами

Подобни в чужбина