SUPA24
Хол
Хол
Хол
241 000 €
(5 021 € / м²)
Разпродажба
2
1
48 м²
Grad Poreč

спалня2
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

ISTRA, POREČ - Suvremeni stan 1S+DB u novom projektu, blizu mora, mogućnost finaciranja kreditom

U ponudi DUX nekretnina izdvajamo vrhunski stambeni...

Друго
Възраст на офертата: 56дни
Актуализирано: 54дни

Местности

Grad Poreč
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro

Подобни реклами

Подобни в чужбина