SUPA24
Хол
Хол
Хол
257 500 €
(3 787 € / м²)
Разпродажба
3
1
68 м²
Grad Poreč

спалня3
плосък68 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Na svega 12 kilometara od Poreča smješten je ovaj pažljivo projektiran stan koji nudi skladan spoj privatnosti, prirodnog okruženja i svakodnevne prak...

Друго
Възраст на офертата: 95дни
Актуализирано: 38дни

Местности

Grad Poreč
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marino Bančić

Подобни реклами

Подобни в чужбина