Списък с оферти
8
8
8
224 600 €
(3 509 € / м²)
Разпродажба
3
1
64 м²
Grad Poreč
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
64 м²
бани
Istra, Poreč, okolica
Stan 5
U mirnom i lijepom okruženju, svega 4 km od centra Poreča i prekrasnih plaža, smjestila se moderna zgrada s ukupno pet ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Отворено жилищно пространство
Естествена светлина
Под
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
94дни
Актуализирано:
89дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Poreč
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.