SUPA24
Друго
Друго
Друго
361 314 €
(5 474 € / м²)
Разпродажба
2
1
66 м²
Grad Poreč

спалня2
плосък66 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Low priced 2-bedroom luxurious apartment in Porec in central location, 150m from the sea!The best residence in Porec ever built!Modern touch to the cl...

Друго
Възраст на офертата: 200дни
Актуализирано: 57дни

Местности

Grad Poreč
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Подобни реклами

Подобни в чужбина