SUPA24
Друго
Друго
Друго
440 000 €
(8 800 € / м²)
Разпродажба
2
1
50 м²
Grad Omiš

спалня2
плосък50 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Na prodaju je moderan dvosoban stan pored mora na traženoj lokaciji, smješten u prvom redu do mora, s očaravajućim otvorenim pogledom na more, na izuz...

Друго
Възраст на офертата: 55дни
Актуализирано: 55дни

Местности

Grad Omiš
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина