SUPA24
Друго
Друго
Друго
430 000 €
(5 119 € / м²)
Разпродажба
2
2+
84 м²
Grad Omiš

спалня2
плосък84 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Na prodaju se nudi potpuno namješten i prostran dvosoban stan površine 84 m², smješten na prvom katu stambene zgrade s liftom u neposrednoj blizini tr...

Друго
Възраст на офертата: 59дни
Актуализирано: 59дни

Местности

Grad Omiš
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина