SUPA24
Друго
Друго
Друго
515 000 €
(4 153 € / м²)
Разпродажба
3
2+
124 м²
Grad Novigrad

спалня3
плосък124 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Luxury Ground Floor Apartment for Sale in Croatia – Premium Property with Private Pool in Novigrad, IstriaThis spacious ground floor apartment for sal...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Grad Novigrad
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Подобни реклами

Подобни в чужбина