Списък с оферти
11
11
11
195 000 €
(5 000 € / м²)
Разпродажба
2
1
39 м²
Grad Novigrad
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
39 м²
бани
Превод на английски
Na atraktivnoj lokaciji u Novigradu prodaje se moderno renoviran stan smješten u prizemlju zgrade, ukupne površine 39 m².
Stan se sastoji od spavaće ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
51дни
Актуализирано:
38дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Novigrad
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.