Списък с оферти
7
7
7
463 000 €
(5 202 € / м²)
Разпродажба
4
2+
89 м²
Grad Novalja
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
89 м²
бани
2+
Превод на английски
Stara Novalja - prodaje se stan (S3), ukupne površine 88,75 m2, na prvom katu novogradnje na ekskluzivnoj lokaciji, iznad same plaže.
Sastoji se od ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
6дни
Актуализирано:
6дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Novalja
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.