Списък с оферти
20
20
20
220 000 €
(3 284 € / м²)
Разпродажба
3
1
67 м²
Grad Novalja
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
67 м²
бани
Превод на английски
Novalja, otok Pag - Prodaje se dvosobni apartman s dvije terase i pogledom na more, blizu plaže Punta Mira i centra Novalje.
Apartman je dvoetažni i...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
92дни
Актуализирано:
57дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Novalja
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.