Списък с оферти
36
36
36
199 000 €
(4 975 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
40 м²
Put Bagata, Grad Nin
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
40 м²
бани
Превод на английски
Na prodaju APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Ninu. Nekretnina se prostire na prizemlje te 1. i 2. kat.
OPIS NEKRETNINE:
PRIZEMLJE - S1 ...
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
446дни
Актуализирано:
109дни
Докладване на реклама
Местности
Put Bagata, Grad Nin
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.