Списък с оферти
7
7
7
449 500 €
(3 625 € / м²)
Разпродажба
4
2+
124 м²
Grad Cres
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
124 м²
бани
2+
Превод на английски
OTOK CRES, CRES - Ekskluzivan stan na izvrsnoj lokaciji
U ponudi je ekskluzivan trosoban stan oznake 9.4, smješten u luksuznoj novogradnji na jednoj ...
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
4дни
Докладване на реклама
Местности
Grad Cres
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.