SUPA24
Друго
Друго
Друго
249 000 €
(4 293 € / м²)
Разпродажба
2
1
58 м²
Grad Bakar

спалня2
плосък58 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Na atraktivnom i mirnom dijelu Malinske, svega 300 metara od centra mjesta i 500 metara od mora, smješten je ovaj uredan i potpuno namješten stan idea...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Grad Bakar
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина