SUPA24
Хол
Хол
Хол
280 000 €
(3 146 € / м²)
Разпродажба
4
1
89 м²
Bakar, Grad Bakar

спалня4
плосък89 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

U ponudi je stan/etaža površine 89.06m2 s terasom 11.83m2 i pripadajućom okućnicom od 350m2!
Stan je funkcionalan, potpuno namješten i spreman za usel...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоКаминаДървен под

камина
Възраст на офертата: 119дни
Актуализирано: 20дни

Местности

Bakar, Grad Bakar
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Four nekretnine d.o.o.

Four nekretnine

Подобни реклами

Подобни в чужбина