Списък с оферти
26
26
26
423 472 €
(3 025 € / м²)
Разпродажба
2
1
140 м²
Welfare Road
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
140 м²
бани
Превод на английски
Quote: "Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration." - Thomas Edison
Indulge in the ultimate Caribbean lifestyle with t...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Интернет
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
495дни
Актуализирано:
495дни
Докладване на реклама
Местности
Welfare Road
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.