Списък с оферти
47
47
47
3 578 328 €
(2 561 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
1397 м²
Isis Road
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
1397 м²
бани
Превод на английски
37 guest room hotel-investment opportunity: Commercial
Investment opportunity! Interested in owning a piece of paradise? This could be what you a...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Плувен басейн
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
223дни
Актуализирано:
115дни
Докладване на реклама
Местности
Isis Road
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.