SUPA24
Хол
Хол
Хол
806 904 €
(5 043 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
160 м²
White Sands Road

спалняatypical
плосък160 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Property for sale St Maarten Simpson Bay Yacht Club: Luxury Waterfront 3BR with Boat DockThis semi-furnished apartment is located in the prestigious S...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОтворено жилищно пространствоЕстествена светлинаОбзаведен

Друго
Възраст на офертата: 242дни
Актуализирано: 62дни

Местности

White Sands Road
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

RealEstateSXM.com

Подобни реклами

Подобни в чужбина