SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 060 654 €
(4 572 € / м²)
Разпродажба
4
2+
232 м²
Judd Road, Squamish

спалня4
плосък232 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

BRAND-NEW HALF DUPLEX WITH A SUITE! Located in sought-after Brackendale, this exceptional home sits on a 5,000 sqft lot and offers over 1,800 sqft of ...

Друго
Възраст на офертата: 11дни
Актуализирано: 11дни

Местности

Judd Road, Squamish
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Engel & Völkers Whistler Squamish

Подобни реклами

Подобни в чужбина