SUPA24
Хол
Хол
Хол
168 572 €
(1 047 € / м²)
Разпродажба
6+
2+
161 м²
Rivière-Héva

спалня6+
плосък161 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Mode de vie riverain, ça vous dit? Wow! Un condo sur deux étages de 3 chambres vous offrant 2 salle de bains. Vue et accès sur le Lac Mourier. Unité d...

Друго
Възраст на офертата: 31дни
Актуализирано: 31дни

Местности

Rivière-Héva
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

PROPRIO DIRECT

Подобни реклами

Подобни в чужбина