SUPA24
Хол
Хол
Хол
249 192 €
(1 577 € / м²)
Разпродажба
4
2+
158 м²
Limerick Road, Halifax

спалня4
плосък158 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Townhouse-style condo with private front entrance and fully fenced backyard, offering a functional 3-level layout, efficient heating and cooling, and ...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Дървени гредиЕстествена светлинаИзгледКаминаСлед реконструкция

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 10дни

Местности

Limerick Road, Halifax
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

The Agency | Halifax

Подобни реклами

Подобни в чужбина