SUPA24
Хол
Хол
Хол
364 535 €
(3 962 € / м²)
Разпродажба
6+
1
92 м²
Boulevard Bouchard, Dorval

спалня6+
плосък92 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Condo in Dorval. Stunning modern 2-bedroom, 1-bath unit in MV3 Collection (2017). Bright open-concept layout with large windows, quartz kitchen, spaci...

Друго
Възраст на офертата: 7дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Boulevard Bouchard, Dorval
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

RE/MAX ACTION

Подобни реклами

Подобни в чужбина