Списък с оферти
53
53
53
523 300 €
(5 181 € / м²)
Разпродажба
6+
2+
101 м²
Rue Cochère, Brossard
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
6+
плосък
101 м²
бани
2+
Превод на английски
ORIA 1 Condominiums - Luxurious Condo, semi-furnished, 3-bedroom, 2-bathroom condo. Open-concept living room, kitchen, and dining room, with a huge ba...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
211дни
Актуализирано:
172дни
Докладване на реклама
Местности
Rue Cochère, Brossard
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.