SUPA24
Хол
Хол
Хол
528 557 €
(7 143 € / м²)
Разпродажба
5
2+
74 м²
Dufferin Street

спалня5
плосък74 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Step into this thoughtfully designed and spacious urban sanctuary in the heart of King West. This 2-bedroom + flex space split floor plan offers over ...

Друго
Възраст на офертата: 54дни
Актуализирано: 52дни

Местности

Dufferin Street
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Right at Home Realty, Brokerage*

Подобни реклами

Подобни в чужбина