SUPA24
Друго
Хол; гледка, естествена светлина, модерен стил
Хол; гледка, естествена светлина
329 167 €
(3 165 € / м²)
Разпродажба
6+
1
104 м²
Boulevard Gareau

спалня6+
плосък104 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Localisation de choix! Magnifique condo lumineux de 3 chambres situé dans un secteur recherché de Saint-Hubert, à proximité du REM, des services, des ...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Отворено жилищно пространствоЕстествена светлинаБаняДуш кабина

Друго
Възраст на офертата: 65дни
Актуализирано: 63дни

Местности

Boulevard Gareau
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

PROPRIO DIRECT

Подобни реклами

Подобни в чужбина