Списък с оферти
7
7
7
889 140 €
(6 840 € / м²)
Разпродажба
5
1
130 м²
אחד העם
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
5
плосък
130 м²
бани
BZH
Vous rêvez d'un appartement unique, splendide, raffiné avec en prime une grande terrasse ?
Le département francophone de RE/MAX Hade...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
7дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
אחד העם
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.