SUPA24
Друго
Друго
Друго
440 000 €
(2 316 € / м²)
Разпродажба
5
2+
190 м²
Siena

спалня5
плосък190 м²
бани2+
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Main Features: Approx. 180-190 sqm surface (8 rooms) Six bedrooms and five bathrooms in total "Dual-zone" layout (Main residence + income area) Ameni...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаПодОтворено жилищно пространствоОтделна кухняБаняДуш кабинаОтделна тоалетнаКоридорКухненски уредиКаминаОбзаведен

Друго
Възраст на офертата: 13дни
Актуализирано: 13дни

Местности

Siena
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Подобни реклами

Подобни в чужбина