SUPA24
Друго
Друго
Друго
135 000 €
(900 € / м²)
Разпродажба
3
2+
150 м²
Arce

спалня3
плосък150 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Casa Paola" In the heart of a quiet residential area of Arce, on Via Casilina, we offer for Sale a spacious and bright Apartment on the first floor of...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Arce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина