SUPA24
Друго
Друго
Друго
282 000 €
(5 423 € / м²)
Разпродажба
1
1
52 м²
Vélez-Málaga

спалня1
плосък52 м²
бани1
асансьорДа
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Stylish Apartments with Terraces Near the Beach in Vélez-Málaga
Torre del Mar is one of the most authentic and relaxed areas on the eastern Costa del ...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Vélez-Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Подобни реклами

Подобни в чужбина