Списък с оферти
7
7
7
265 200 €
(4 080 € / м²)
Разпродажба
1
1
65 м²
Calle Jazmin, Torrox
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
1
плосък
65 м²
бани
Превод на английски
WE SELL APARTMENTS AND PENTHOUSES WITH DOUBLE PARKING AND STORAGE ROOMS.
THE BUILDING FEATURES SWIMMING POOLS, A PETANQUE AND PADEL COURT, AND GARDEN...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Плувен басейн
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Ново строителство
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
23дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
Calle Jazmin, Torrox
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.